MITO LIGHT Biohacker 2.0

Kód: 738
29 900 Kč –33 %
biohacker
29 900 Kč –33 % 19 900 Kč 16 446,28 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Představujeme Ti jednu z nejmodernějších technologií pro péči o zdraví a tělo, která v kombinaci s našimi doplňky maximalizuje výsledný efekt a nakopne tvůj organismus: 

Infrapanel Biohacker 2.0 s červeným a blízkým infračerveným světlem pro světelnou terapii

Právě červené a blízké infračervené světlo pozitivně ovlivňuje mitochondrie, a tedy i výrobu ATP, čímž působí na všechny tělesné funkce. Výsledky v podobě nové dávky energie, pevného zdraví, produktivity nebo pocitu štěstí na sebe nenechají dlouho čekat. A protože mitochondrie ovlivňují životnost a stárnutí dané buňky, může fotobiomodulace působit i jako skvělý anti-aging nástroj pro celé naše tělo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terapie červeným a blízkým infračerveným světlem „MITO LIGHT“

Zvýšení fyzické výkonnosti, efektivní regenerace svalů nebo podpora produkce kolagenu, který přispívá ke zdraví tvých vlasů, kloubů nebo kůže. To jsou jen některé z mnoha pozitivních účinků terapie červeným (RED) a blízkým infračerveným (NIR) světlem.

MITO LIGHT představuje jednu z nejmodernějších technologií pro péči o zdraví a tělo, která v kombinaci s našimi doplňky maximalizuje výsledný efekt a nakopne tvůj organismus. Pojďme si terapii, kterou si oblíbili profesionální sportovci po celém světě, představit blíže.

Olympionici, profesionální sportovní a fitness trenéři, hvězdy NFL, týmy NBA, nejpokročilejší kliniky a fitness centra, kosmetické salóny a relaxační centra používají terapii červeným a blízkým infračerveným světlem každý den pro její obrovské přínosy na zdraví a výkonnost.

Jak terapie působí na tvé tělo?

V našem těle přirozeně probíhá výroba adenosintrifosfátu (ATP), který je zásadní pro funkci všech buněk. Pokud máš nedostatek ATP, můžeš být unavená a náchylnější k mnoha nemocem. V úplně nejhorších případech mohou buňky zcela odumřít.

Výroba probíhá v mitochondriích, které energii následně rovnou distribuují k buňkám. Při práci jim pomáhá třeba sluneční svit. Toho ovšem často nedokážeme přijmout dostatečné množství. Většinu času trávíme v budovách a před sluncem se schováváme do stínu nebo pod vrstvy oblečení. Tvorbě energie je tak potřeba pomoct trochu jinak.

Právě červené a blízké infračervené světlo pozitivně ovlivňuje mitochondrie, a tedy i výrobu ATP, čímž působí na všechny tělesné funkce. Výsledky v podobě nové dávky energie, pevného zdraví, produktivity nebo pocitu štěstí na sebe nenechají dlouho čekat. A protože mitochondrie ovlivňují životnost a stárnutí dané buňky, může fotobiomodulace působit i jako skvělý anti-aging nástroj pro celé naše tělo.

Jaké benefity metoda MITO LIGHT přináší?

  • Bonus navíc – zdraví a dlouhověkost. Vhodné pro muže i pro ženy! U mužů navíc dlouhodobě zvyšuje sexuální výkonnost a podporuje erekci.

  

Kdy a kolik světla by sis měla dopřát?

Běžně stačí max. 20 minut ráno po probuzení, případně před nebo po sportovním výkonu. Světlo aplikuj na holou pokožku ze vzdálenosti cca 10–30 centimetrů. Čím větší je vzdálenost od těla, tím delší by měla být doba fototerapie. Současně ale platí, že z větší vzdálenosti zasáhneš větší plochu kůže, která může světlo vstřebat.

Terapie červeným světlem nepřináší žádné negativní vedlejší účinky. Proto je vhodná i pro těhotné a kojící ženy, ačkoli vždy doporučujeme předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem. Pokud čekáš nového člena rodiny, nedoporučujeme svítit přímo na bříško, aby nedocházelo k nežádoucímu zvyšování teploty.

Jak dlouho ti MITO LIGHT vydrží?

Jedná se o kvalitní LED technologii s udávanou životností až 50 000 hodin svícení. Záleží tedy, jak dlouhou terapii si budeš dopřávat. Pokud bys výrobek používala i 30 minut denně, vydrží ti 274 let. To není úplně špatné, co říkáš?

A co když s produktem nebudeš spokojená? V takovém případě nám ho do 30 dnů od převzetí můžeš vrátit. Pokud bude v nepoškozeném stavu a originálním obalu, vrátíme ti jeho plnou cenu.

Jak vypadá MITO LIGHT balení?

Infrapanel je osazen 180 vysoce výkonnými LED diodami. V balení najdeš též závěsný systém k umístění např. na stěnu.

Pár nezbytných informací na závěr

Světelné produkty MITO LIGHT sice mají potřebné certifikace CE a RoHS, nejedná se ovšem o zdravotnická zařízení. Námi poskytnuté informace tak neslouží k prokázání účinnosti MITO LIGHT při diagnostice, léčbě nebo prevenci nemocí. Nikdy nezanedbávej konzultaci s lékařem, která by měla být první pomocí v případě jakýchkoli zdravotních potíží.

Maximální výkon LED diod: 900W

Síla záření: 130mW/cm2 ze vzdálenosti 15 cm

Úhel svícení: 60 stupňů

Příkon: 300W

Průměrná cena spotřeby za hodinu: 1,20 Kč

Rozměry: 92 x 22 x 6,5 cm (v x š x h)

Po kterých produktech se vyplatí sáhnout?

Pokud chceš aplikovat světlo za účelem zlepšení pokožky vlasů a nehtů, doporučujeme ti současně užívat Skinny girls COLLAGEN, který ještě posílí účinky a výsledný efekt terapie.

Jaký další produkt ti prospěje?

 

 __________________________________________________________________________________________________________________________________

  • Posiluje funkci štítné žlázy a navozuje hormonální rovnováhu – blízké infračervené světlo působí pozitivně na endokrinní žlázy, které produkují hormony, a tím ovlivňují činnost tkání a orgánů. 
  • Zlepšuje zdraví pokožky, vlasů a nehtů – obě světelná spektra zvyšují tvorbu kolagenu, který má vliv na kvalitu pokožky, vlasů, nehtů nebo kloubů. Kromě toho pomáhá i při hojení ran a jizev.

 

  • Snižuje zánětlivost a napomáhá správné regeneraci svalů – při použití infračerveného záření před nebo po fyzické aktivitě dochází ke snížení zánětlivosti, a tím k urychlení regenerace celého těla. Stejně tak může světlo pomoct i během léčbě lokálních otoků, chronických zánětů, poraněných svalů nebo dokonce i při bolesti zubů.

 

  • Eliminuje bolesti kloubů a šlach – kombinace faktorů, které pozitivně působí na tvorbu kolagenu a současně bojují proti zánětům, přináší mnoho benefitů i pro celý pohybový aparát. S terapií MITO LIGHT se snadno zbavíš bolavých kloubů a přispěješ i k regeneraci šlach a úponů. 
  • Zvyšuje výkonnost a dodává energii – terapie světlem působí na mitochondrie, které mají na starost tvorbu energie. Jedním z nejvyhledávanějších benefitů terapie blízkým infračerveným světlem (NIR), je užití před tréninkem ke zlepšení sportovního výkonu, či po náročné fyzické aktivitě (v rozmezí 2 – 3 hodiny) ke snížení zánětlivosti v těle, urychlení regenerace, zvýšení síly a množství svalové hmoty. NIR podporuje tvorbu energie na úrovni mitochondrií, tvorbu kolagenu, zvyšuje testosteron (pokud je aplikováno vy víte kde) a pozitivně tak působí na fyzické aspekty našeho těla. 
  • Zlepšuje krevní oběh i tvůj spánek – pro synchronizaci přirozeného biorytmu je doporučeno nejen vyhýbat se před spaním modrému světlu, ale také vystavit se po probuzení přirozenému dennímu světlu. Terapie MITO LIGHT přináší takové světelné spektrum, které při ranním použití dokáže potřebu přirozeného světla dostatečně pokrýt. Tím zvyšuje energii, zlepšuje krevní oběh a současně přispívá k lepšímu spánku. 
  • Zlepšuje náladu a pomáhá v boji proti úzkostem a depresím – světelná terapie pozitivně působí na mozek a ovlivňuje náladu i celkovou psychickou pohodu.

 

  • Stará se o zdraví našich oči a pomáhá při autoimunitních onemocněních – fotobiomodulace vyrovnává negativní dopady obrazovek a z nich proudícího modrého světla. Tím zlepšuje zrak a přispívá k celkovému zdraví našich očí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz