Mořský vápník + vitamin D3, 100 tobolek

Kód: 0032
Značka: Skinny girls
379 Kč 313,22 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIFE COOL Mořský vápník + vitamin D3, 100 tobolek

Trápí tě začínající paradentóza, vypadávání vlasů nebo se potýkáš s úzkostmi? To vypadá na nedostatek vápníku a vitaminu D3, který vyřešíš s našimi tobolkami.

Zdraví má (nejen) každá Skinny girl jen jedno. Proto je třeba o něj pečovat. Mořský vápník a vitamin D3 posílí tvé kosti a zuby a nastartují celou řadu dalších důležitých procesů v těle.

Vápník je základní stavební jednotkou kostí

Vápník (kalcium) tvoří přibližně 1,5 % naší hmotnosti a téměř všechen je uložený v kostech a zubech. Pro jejich správné a zdravé fungování je tak naprosto nezbytný. Významnou roli ovšem hraje i v řadě dalších procesů. Přispívá ke správné činnosti svalů nebo nervových přenosů a podílí se i na energetickém metabolismu. Nedostatek vápníku zhoršuje nejen stav zubů a kostí, ale způsobuje i svalové křeče, průjmy, vypadávání vlasů, lámavost nehtů a dlouhodobý deficit může vést až ke vzniku roztroušené sklerózy.

Nejbohatším zdrojem vápníků jsou v našich podmínkách mléčné výrobky. Ty ovšem kvůli potravinovým alergiím nemůže jíst každý. Kromě toho,množství vápníku v těle snižuje i nadměrný příjem alkoholu, soli, kofeinu, kyselinotvorných potravin (např. cukr a bílá mouka) nebo šumivých nealkoholických nápojů s obsahem kyseliny fosforečné. Proto je vhodné vápník pravidelně doplňovat.

Nedostatek vitaminu D3 oslabuje imunitu a způsobuje úzkosti

Vitamin D3 je jedním z vitaminů, které si tělo nedokáže samo vyrobit. Přijímá ho jen ze slunečního záření a z několika málo potravin. Především během zimních měsíců není zdrojů vitaminu dostatek. Chybět ovšem může i v létě, protože se před slunečními paprsky často chráníme opalovacími krémy a dalšími prostředky.

 Vitamin D3 napomáhá vstřebávání vápníku, proto je tato kombinace nesmírně užitečná a důležitá. Nedostatek vitaminu D3 se může projevit slábnutím kostí, zubů a nehtů, výjimkou ovšem nejsou ani úzkosti a deprese, snížená imunita, hormonální nerovnováha nebo tendence k přejídání se.

Čím tě LIFE COOL Vitamin K2 MK-7 + D3 od Skinny girls živí?

Jedna želatinová tobolka obsahuje 630 mg Aquaminu TG (30 % vápníku – 189 mg a 2,2 % hořčíku – 13 mg) a 400 IU vitaminu D3 (cholecalciferol).

 Aquamin TG, který najdeš v každé tobolce, je označení pro speciální formu vápníku s maximální biologickou dostupností, která se získává z přírodního minerálního zdroje – vápenatých mořských řas.

Kolik tobolek by sis měla dopřát?

Pro dosažení nejlepších výsledků a posílení zdraví si dopřej 2 tobolky denně a nezapomeň je zapít dostatečným množstvím tekutin.

Jak vypadá naše balení?

Krásně! Vše posíláme úhledně zabalené a voňavé.

 Obsah balení: 100 tobolek.

Skinny girls doporučují kombinovat LIFE COOL Mořský vápník + Vitamin D3 i s dalšími doplňky pro posílení zdraví. Prohlédni si i jiné vitaminy a minerály z naší nabídky.

 Jaký další produkt ti prospěje?

Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy jen po konzultaci s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Jedná se o doplněk stravy – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Vyrobeno v EU pro Skinny girls s.r.o.

Pokud budeš chtít na sociálních sítích sdílet produkty Skinny girls, označ je #skinnygirls #doplnekstravy @skinnygirls_cz. Děkujeme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz