O nás

O nás

Cesta k vysněné postavě a pevnému zdraví je vždycky jednodušší, když máš po ruce ty správné pomocníky. S touto myšlenkou jsme v září 2020 zahájili vývoj vlastních doplňků stravy a dalších produktů, které všem Skinny girls pomáhají být zdravější, krásnější a mít lepší figuru. 

Jsme malá rodinná firma s velkými cíli. Vyrábíme jen takové produkty, kterým sami věříme. Proto vše pečlivě promýšlíme, vyvíjíme a následně testujeme – přímo na sobě. V našem sortimentu najdeš třeba vitaminy a minerály, spalovače tuků, proteiny nebo také kosmetické přípravky pro péči o tělo. To vše přesně šité na míru ženám. 

Produkty vyvíjíme a vyrábíme v České republice, abychom měli přehled o každém kroku a o každé surovině – od prvního nápadu až po předání úhledně zabaleného balíčku do rukou spokojené Skinny girl.

 

Náš příběh

Začínali jsme v korporátním byznysu, ve kterém někteří členové našeho rodinného týmu strávili 20 let. Touha odejít z vedoucích pozic a vybudovat vlastní značku ale byla stále silnější. A tak jsme udělali první krok k vlastnímu podnikání a produktům. Že to budou právě doplňky stravy, nám bylo jasné od začátku. 

Zdravý životní styl a péče o tělo nám vždy byly blízké. S profesionálním sportovcem v rodině se tato témata často vkrádala do našich debat. Doplňky stravy jsme sami používali a zajímalo nás jejich složení a účinky. Chtěli jsme jen kvalitní, čisté, tělu prospěšné látky, které budou obsažené v takovém množství, aby skutečně fungovaly. Bylo náročné takové produkty najít. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní výrobky, a proto vznikla značka Skinny girls určená speciálně pro ženy. Nezůstáváme ale jen u doplňků stravy. Postupně rozšiřujeme svůj sortiment, abychom každé ženě nabídli vše, co při péči o své tělo a zdraví potřebuje.

Tým Skinny girls

Ivana Matoušková

Celých 20 let pracovala na vedoucích pozicích v korporátní sféře, odkud z vlastního rozhodnutí odešla, aby se mohla věnovat svým projektům, rodině a zájmům – cestování, lyžování, cyklistice nebo potápění. Ve Skinny girls má na starost vedení e-shopu, distribuci, objednávky, back office a marketing. Většinou je to právě ona, kdo pro vás připravuje různé akce, rozesílá newslettery a stará se o to, aby balíčky odcházely včas a úhledně zabalené. 

Žaneta Čmovš

Na mateřské podlehla kouzlu sociálních sítí a dnes s nimi pracuje na profesionální úrovni. Na Facebooku a Instagramu propaguje naše produkty a také komunikuje se všemi zákaznicemi. Zálibu našla i v receptech, které sama vymýšlí, vaří, ladí k dokonalosti a následně aranžuje i fotí. Stejně jako kuchařskou zástěru ráda obléká i sportovní outfity, aby mohla pravidelně natáčet videa plná cviků a triků. Žaneta se řadí mezi šťastlivce, které jejich práce baví a naplňuje. Proto s nadšením pracuje vždy a všude – ať už je doma, nebo na dovolené.

Pavel Matoušek

Kreativity máme ve Skinny girls na rozdávání. Stejně tak si ale uvědomujeme, že bez čísel, analýz a plánů bychom fungovat nemohli. O tuto stránku byznysu se stará Pavel, který se stejně jako Ivana rozhodl po 20 letech v korporátní sféře realizovat své sny a vize. Vzděláním je ekonom, takže jeho hlavní pozice ve Skinny girls byla od začátku jasná. Na starosti má jednání s dodavateli, zajištění a nákup surovin a marketing. Ve volném čase dává přednost aktivnímu odpočinku, který zahrnuje potápění, lyžování, cyklistiku, létání nebo poznávání cizích zemí.

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz