O nás

O nás

Cesta k vysněné postavě a pevnému zdraví je vždycky jednodušší, když máš po ruce ty správné pomocníky. S touto myšlenkou jsme v září 2020 zahájili vývoj vlastních doplňků stravy a dalších produktů, které všem Skinny girls pomáhají být zdravější, krásnější a mít lepší figuru. 

Jsme malá rodinná firma s velkými cíli. Vyrábíme jen takové produkty, kterým sami věříme. Proto vše pečlivě promýšlíme, vyvíjíme a následně testujeme – přímo na sobě. V našem sortimentu najdeš třeba vitaminy a minerály, spalovače tuků, proteiny nebo také kosmetické přípravky pro péči o tělo. To vše přesně šité na míru ženám. 

Produkty vyvíjíme a vyrábíme v České republice, abychom měli přehled o každém kroku a o každé surovině – od prvního nápadu až po předání úhledně zabaleného balíčku do rukou spokojené Skinny girl.

 

Náš příběh

Začínali jsme v korporátním byznysu, ve kterém někteří členové našeho rodinného týmu strávili 20 let. Touha odejít z vedoucích pozic a vybudovat vlastní značku ale byla stále silnější. A tak jsme udělali první krok k vlastnímu podnikání a produktům. Že to budou právě doplňky stravy, nám bylo jasné od začátku. 

Zdravý životní styl a péče o tělo nám vždy byly blízké. S profesionálním sportovcem v rodině se tato témata často vkrádala do našich debat. Doplňky stravy jsme sami používali a zajímalo nás jejich složení a účinky. Chtěli jsme jen kvalitní, čisté, tělu prospěšné látky, které budou obsažené v takovém množství, aby skutečně fungovaly. Bylo náročné takové produkty najít. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní výrobky, a proto vznikla značka Skinny girls určená speciálně pro ženy. Nezůstáváme ale jen u doplňků stravy. Postupně rozšiřujeme svůj sortiment, abychom každé ženě nabídli vše, co při péči o své tělo a zdraví potřebuje.

Tým Skinny girls

Ivana Matoušková

Celých 20 let pracovala na vedoucích pozicích v korporátní sféře, odkud z vlastního rozhodnutí odešla, aby se mohla věnovat svým projektům, rodině a zájmům – cestování, lyžování, cyklistice nebo potápění. Ve Skinny girls má na starost vedení e-shopu, distribuci, objednávky, back office a marketing. Většinou je to právě ona, kdo pro vás připravuje různé akce, rozesílá newslettery a stará se o to, aby balíčky odcházely včas a úhledně zabalené. 

Žaneta Čmovš

Na mateřské podlehla kouzlu sociálních sítí a dnes s nimi pracuje na profesionální úrovni. Na Facebooku a Instagramu propaguje naše produkty a také komunikuje se všemi zákaznicemi. Zálibu našla i v receptech, které sama vymýšlí, vaří, ladí k dokonalosti a následně aranžuje i fotí. Stejně jako kuchařskou zástěru ráda obléká i sportovní outfity, aby mohla pravidelně natáčet videa plná cviků a triků. Žaneta se řadí mezi šťastlivce, které jejich práce baví a naplňuje. Proto s nadšením pracuje vždy a všude – ať už je doma, nebo na dovolené.

Pavel Matoušek

Kreativity máme ve Skinny girls na rozdávání. Stejně tak si ale uvědomujeme, že bez čísel, analýz a plánů bychom fungovat nemohli. O tuto stránku byznysu se stará Pavel, který se stejně jako Ivana rozhodl po 20 letech v korporátní sféře realizovat své sny a vize. Vzděláním je ekonom, takže jeho hlavní pozice ve Skinny girls byla od začátku jasná. Na starosti má jednání s dodavateli, zajištění a nákup surovin a marketing. Ve volném čase dává přednost aktivnímu odpočinku, který zahrnuje potápění, lyžování, cyklistiku, létání nebo poznávání cizích zemí.

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení